سفارش تبلیغ
صبا ویژن
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
شیخ جعفر شجونی? دبیر جامعه وعاظ تهراندرپاسخ به این سوال که پایگا

بسمه تعالی

شیخ جعفر شجونی? دبیر جامعه وعاظ تهران می‌گوید: اکبر هاشمی رفسنجانی خود را برای آمریکا «لوس و ننر» کرده و به «دشمنان» جمهوری اسلامی کمک می‌کند.

 ی

images (2)


جعفر شجونی در گفت‌و‌گو با سایت «ندای انقلاب» درپاسخ به این سوال که پایگاه رسمی هاشمی رفسنجانی مطلبی ازقول ایشان مبنی براینکه امام موافق حذف شعار مرگ بر آمریکا بود، در خروجی خود منتشر کرده، آیا همچنین نقل قول‌هایی از امام (ره) صحت دارد، گفت: هاشمی رفسنجانی خودش را برای آمریکا «لوس و نونور» کرده است و در این شرایط سختی که برای اوباما پیش آمده و حدود یک میلیون از دولت آمریکا اخراج شده‌اند با این اظهارات به آن‌ها کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه کسی دیگر حرف هاشمی را نمی‌پذیرد، تصریح کرد: هاشمی برخلاف سخنان امام و فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت و به دشمن کمک می‌کند. عضو حزب موتلفه تاکید کرد: خاندان هاشمی انقلاب را به نفع خودشان مصادره کردند و میلیاردر شدند و برخلاف فرمایشات رهبری برای آمریکایی هاخود شیرینی می‌کند و کمک به دشمن هم حرام در حرام است. وی با بیان اینکه هاشمی به جای کمک به رهبری در حال ضربه زدن به ایشان است، افزود: هاشمی رفسنجانی در حال حاضر باطن سیاه خودش را آشکار می‌کند وهمانطور که شورای نگهبان او را به درستی رد صلاحیت کرد باید از مجمع تشخیص مصلحت نظام هم بیرونش کرد. شجونی در پایان طرفداران هاشمی را یک مشت پیر واداده با شعار زنده باد آمریکا دانست و خاطرنشان کرد: متاسفانه سیاست پلیدی باعث شده تا هاشمی این وادادگی و غلامی را برای آمریکا انجام دهد.

(ویرایش)


+ نوشته شـــده در یکشنبه 92/7/21ساعــت 9:13 صبح تــوسط عباس | نظر