سفارش تبلیغ
صبا ویژن
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
رسانه ملی رسانه استحماری

بسمه تعالی

اینقدر که این رسانه مردم را برای فوتبال و رفتن به سفر و اینکه فلان بازیگر چه کرده و شماره پیراهن مجیدی چرا خالی مانده و کاسیاس با دوچرخه می رفته سر تمرین رئال و سقف قراردادها ریخته یا نه یا بالاخره خانواده آقا مجید اینا گوسفندشان را تو حیاط خانه آقای کیهانی می کشن یا نه و هزاران یای دیگر دغدغه مند می کند،که نسبتش به اتفاقات جهان و بیداری اسلامی و اخبار و کشتار مسلمانان میانمار قابل تعریف نیست!!!

ادامه مطلب...

+ نوشته شـــده در یکشنبه 91/5/8ساعــت 6:25 صبح تــوسط عباس | نظر
به منظور کاهش قیمت ها واردات مرغ و گوشت قرمز آزاد شد

بسمه تعالی

در این بخشنامه خطاب به سازمان صنعت، معدن و تجارت کلیه استان ها ابلاغ شده که ثبت سفارش انواع گوشت قرمز و دام زنده با ارائه مجوز سازمان دامپزشکی و پرداخت عوارض 2500 ریالی برای هر کیلو گوشت قرمز و 1000 ریال برای هر کیلو گوشت مرغ آزاد است.

ادامه مطلب...

+ نوشته شـــده در چهارشنبه 91/5/4ساعــت 10:58 صبح تــوسط عباس | نظر
طـرح اشغال دمشق خنثی شد

بسمه تعالی

طـرح اشغال دمشق خنثی شد

 

یک روزنامه کویتی فاش کرد که مقامات نزدیک به رئیس جمهوری سوریه تاکید کردند که انفجار مقر امنیت ملی سوریه و ترور سران امنیتی، فقط بخشی از یک طرح بزرگ‌تر برای براندازی و اشغال دمشق بود.

به گزارش فارس، روزنامه الرأی کویت در گزارشی افشا کرد که افرادی در حلقه پیرامون بشار اسد رئیس جمهوری سوریه به خبرنگار این روزنامه اعلام کرده‌اند که طرح از پیش تعیین شده برای براندازی دمشق و تغییر نظام سوریه در روز ترور سران امنیتی این کشور خنثی شده است.
 
الرأی نوشت: حلقه نزدیک به بشار اسد اعلام کرد که عملیات انفجار «اتاق بحران» سوریه و کشته شدن سران امنیتی دمشق، فقط به همین هدف محدود نبود بلکه ترور سران، بخشی از طرحی از پیش‌تعیین شده برای تغییر نظام و اشغال دمشق در همان زمان عملیات ترور بود.
 
چهارشنبه 28 تیرماه (18 جولای) انفجاری تروریستی در ساختمان شورای امنیت ملی سوریه در دمشق رخ داد که در آن داود راجحه وزیر دفاع،‌ آصف شوکت رئیس دستگاه اطلاعات، حسن تورکمانی مشاور بشار اسد در امور نظامی و هشام اختیار رئیس دفتر شورای امنیت ملی سوریه در آن ترور و کشته شدند و محمد الشعار وزیر کشور مجروح شد.
 
به ادعای الرأی، افراد نزدیک به بشار اسد اعلام کردند: عملیات ترور سران امنیتی با انتشار گسترده هزاران فرد مسلح در دمشق همزمان شد که در قالب طرحی از پیش آماده شده برای اشغال دمشق و زدن نقاط حساس و حیاتی دمشق و نابود کردن نظام سوریه بود.
 
این خبر در زمانی منتشر می‌شود که در دو روز اخیر از دمشق خبر ‌رسیده است که نیروهای مسلح سوریه موفق شدند پس از چند روز درگیری با تروریست‌های کاملا مسلح، بیش از حدود 2 هزار نفر از آنان را که بسیاری از آنان ملیت‌های غیرسوری دارند، از پای در آورند.
 
این منابع اعلام کردند «با اینکه این طرح شکست خورد، نظام [سوریه] از این طرح اطلاع نـداشت و درباره ورود افراد مسلح و سلاح‌های سنگین و خودروهای چهارچرخ متحرک (4x4) آگاهی نداشت... اینها تحرکاتی بود که برای ساعت صفر طرح از پیش تعیین شده برای اشغال دمشق و تغییر نظام انجام شده بود.
 
این منابع تاکید کردند: نظام [سوریه] بسرعت زمام امور را با نابود کردن تعداد زیادی از افراد مسلح و محاصره تعداد فوق‌العاده زیادی از آنان و فراری برخی دیگر به خارج از پایتخت، در دست گرفت... طبق طرح قرار بوده است جاده فرودگاه [بین‌المللی دمشق] مسدود شود هر چند که مدت اندکی مسدود شد و قرار بود ساختمان‌هایی حیاتی مانند برخی مراکز امنیتی و رسانه‌ای اشغال شود.
 
الرأی به نقل از این منابع افزود: عملیات پاکسازی برخی کانون‌ها در پایتخت با موفقیت و عقب‌نشینی افراد مسلح و فرار آنان و کنترل دوباره اوضاع صورت گرفت... هنوز برخی مقرهایی در منطقه زینبیه و دیگر مناطق هست که در حال برخورد با آن هستند و بزودی کار آنان هم تمام می‌شود.
 
این منابع که الرأی بار دیگر در ادامه گزارش آنان را «بسیار نزدیک» به بشار اسد خواند افزود: با انتشار خودروهای چهار‌چرخ‌ متحرک در دمشق،‌ یک خبر دروغ بین مردم شایعه کردند که بشار اسد نیز در انفجار کشته شده است و گاهی هم شایعه کردند که اسد به دنبال کناره‌گیری از قدرت است.
 
این منابع افزودند: همراه با افراد مسلح، تیم‌های زیادی از رسانه‌ها نیز برای همراهی این حادثه [انفجار] به حرکت در آمدند و اعتراف می‌کنیم که این اتفاق، حادثه‌ای گذرا نبود بلکه اتفاقی حساس برای نظام بود که هدف طرح پیچیده و هماهنگ‌شده برای براندازی قرار گرفته بود.
 
به گفته این منابع، « انتشار عوامل رسانه‌ای که همراه انتشار گسترده افراد مسلح بود، جالب توجه بود. این امر منعکس کننده این است که افکار عمومی سوریه از رسانه‌های تصویری و آنچه شبکه‌های ماهواره‌ای پخش می‌کنند، بیشتر متأثر است برای همین بود که انتشار افراد رسانه‌ای زیادی با افراد مسلح برای وانمود کردن براندازی در سوریه لازم بود».
 
بنا بر این گزارش، «بشار اسد با تعیین فهد جاسم الفریج رئیس سابق ستاد مشترک به منصب وزارت دفاع، توانست زمام امور را در دست بگیرد. او به الفریج اختیار کامل داده است تا بتواند با وضع کنونی برخورد کند... اولین دستوری که الفریج به نیروها داد، این بود که قدرت خود را 10 برابر کنند.
 
این منابع با بیان اینکه مخالفان سیستم‌ها و تجهیزات پیشرفته‌ای دارند، فاش کردند که یگان‌های سوری هم اخیرا به سیستم‌های بسیار پیشرفته مجهز شدند که از مهم‌ترین این سیستم‌ها، ابزار شنود میدانی و ابزار تجسسی برای نابود کردن رمز‌های مخالفان است.
 
الرأی نوشت: منابع بلندپایه در سران سوریه اعلام کردند که «طبیعی است که با گذرگاه‌هایی که افراد مسلح در اختیار داشتند و ترکیه مستقیما حمایت لجستیک می‌کند و قطر و عربستان تأمین مالی می‌کنند،، قدرت آتشباری زیادی داشته باشند... تاکنون تعداد زیادی از افراد مسلح با ملیت‌های کشورهای عربی که در درگیری‌ها علیه نظام شرکت دارند، تحت گروه‌هایی مانند لشگر جهاد و نصرت بلاد شام کشته و بازداشت شده‌اند.
 
ورود مستقیم ژنرال‌های آمریکایی و اروپایی به خط رویارویی مستقیم با دمشق
 
این منابع سوری تصریح کردند که «نیازی نیست این حرف را ثابت کنیم که کشورهای خلیج [فارس] وارد خط [بحران سوریه] شده‌اند. این چیزی است که خودشان تصریح می‌کنند... اما طرح هجومی علیه نظام دمشق و ضربات امنیتی فراتر از حد توانایی کشورهای خلیج [فارس] است و این امر سبب این باور می‌شود که ژنرال‌های آمریکایی و اروپایی وارد خط رویارویی مستقیم [با دمشق] شده‌اند.
 
این منابع همچنین اعلام کردند که «ورود کشورهای خلیج [فارس] و دولت‌های غربی به خط رویارویی، در خلال طرح روسی، چینی و غربی بود که به بشار اسد فرصت می‌داد مخالفان را گرد هم آورد و تغییرات لازم را برای عادی کردن اوضاع سوریه بدهد... اما طرح ساعت صفر، روسیه را که حس کرد فریب خورده است خشمگین کرد و حس کرد که توافق [ژنو] دور زده شده است. شکست طرح براندازی به مسکو اجازه داد که خشم خود را از نقض عهد و تعهد غربی‌ها بیان کند و همین بود که پوتین اعلام کرد که هر گونه اقدام علیه سوریه خارج از شورای امنیت بی‌فایده است و اعتبار سازمان ملل را زیر سوال می‌برد».
 
این منابع همچنین گفتند که «هشدارهای پوتین کاملا روشن بود که به هیچ طرفی یا کشوری اجازه دخالت نمی‌دهد و این کاملا با اقدام سوریه هماهنگ بود که سران این کشور تصمیم گرفتند بسیاری از یگان‌های آماده را در حال ورود اسرائیل به درگیری، مستقر شوند».
 
هنوز بخش اعظم ارتش سوریه وارد عمل نشده است
 
این منابع به الرأی گفتند: هنوز بخش اعظمی از ارتش سوریه برای اداره درگیری‌ها به کار گرفته نشده است. و تصمیم راهبردی این است که این نیروها در آمادگی کامل برای رویارویی با اسرائیل باشند اگر تل‌آویو تصمیم بگیرد که مستقیما وارد خط [درگیری] شود... اقدامات رصد شده نشان می‌دهد که اسرائیل برای این کار آماده می‌شود.
 
این منابع که به ادعای الرأی از سران تصمیم‌گیرنده در سوری هستند، افزودند: دستگاه‌های اسرائیلی عملا وارد خط [رویارویی] شده‌اند و با ابزارهای سوری، چندین عملیات انجام داده‌اند و از جمله این اقدامات، زدن سکو‌های موشک‌های هوایی و نیروی دفاعی-هجومی پیشرفته‌ای است که جز در حال رویارویی با اسرائیل نمی‌توان از آن استفاده کرد.
 
این منابع فاش کردند که «رد پای اسرائیل در ترور سرلشگر مهندس نبیل ابراهیم زغیب که در برنامه موشکی سوریه فعال بود و از مغزهای اصلی این برنامه به شمار می‌رفت، کاملا مشهود است».
 
الرأی به نقل از این منابع افزود: یگان‌های متحرکی هستند که به نقاط اساسی-راهبردی که اصلا ربطی به سرنگون کردن نظام سوریه ندارد، حمله کرده‌اند. این موضوع، دلیلی دیگر است بر اینکه آنچه در سوریه جریان دارد، تلاشی است برای تضعیف کردن سوریه در مقام یک کشور و خارج کردن کلی آن از معادله مقاومت و محور بازدارندگی است که این محور شامل ایران و حزب‌الله هم می‌شود.
 
الرأی در ادامه به نقل از منابع نزدیک به حزب‌الله نیز نوشت که «در صورت ورود اسرائیل به خط [رویارویی] مقاومت همچنان که قبل از این هم اعلام کرد، و اکنون دوباره اعلام می‌کند که مقابل دخالت نظامی اسرائیل یا ناتو علیه سوریه، دست روی دست نمی‌گذارد.
 
این منابع فاش کردند که «قصد اسرائیل برای ورود مستقیم به رویارویی با سوریه روز به روز به عمل نزدیک‌تر می‌شود اما نمی‌دانند که این ماجراجویی موفقیتی برای او در پی ندارد زیرا سوریه در سنگر خود تنها نیست.
 
این منابع به سخنان سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله اشاره کردند که اخیرا اعلام کرد «سلاح‌هایی که حزب‌الله استفاده کرد سوری است و ساخت سوریه است برای همین حزب‌الله در کنار کسانی که در جنگ تابستان 2006 [33 روزه] کنارش ایستادند، علیه اسرائیل خواهد ایستاد».
 
این منابع به الرأی اعلام کردند که «جنگ، فقط سوریه درگیر آن نیست، بلکه جنگ، جنگ ما هم خواهد بود».

 

کد خبر:132739 -


+ نوشته شـــده در چهارشنبه 91/5/4ساعــت 9:0 صبح تــوسط عباس | نظر
آیا مجلس توان برجورد بافساد اقتصادی سلطان گوشت رادارد

بسمه تعالی

پرونده سلطان گوشت روی میز کمیسیون اصل 90 

به گزارش خبرگزاری فارس، کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی برای بررسی اتهامات فردی که به «سلطان گوشت» مشهور است، مدارکی را جمع آوری کرده است.
یک منبع آگاه در این باره به فارس گفت: فردی که به سلطان گوشت شهره است، صاحب 15 شرکت بزرگ بوده و فعالیت های انحصاری فراوانی در حوزه فرآورده های گوشتی انجام داده که هم اکنون مدارک مربوط به این متهم به فساد اقتصادی در کمیسیون اصل 90 مجلس موجود است.
سلطان گوشت ایران کیست؟
سایت تابناک در این باره گزارش داد: هویت سلطان گوشت ایران برای همه کاملاً مشخص است. این فرد کسی است که اکنون کنجاله هایش در کشتی و روی بندر است و اگر بخواهد می تواند یک دقیقه ای همه این کنجاله ها را وارد کشور کند. این فرد کسی است که بانک مرکزی درباره او به بانک کشاورزی نامه نوشته است مبنی بر اینکه این پانزده شرکت که وابسته به این شخص، همسر، پسر و دختر وی می باشد اینقدر بدهی بانکی دارد و با این فرد معامله نکنید؛ اما بازهم با او معامله کردند.+ نوشته شـــده در سه شنبه 91/5/3ساعــت 9:32 صبح تــوسط عباس | نظر
چهل حدیث حضرت زهرا (س)

بسمه تعالی

1- موقعیت اهل بیت در نزد خدا :
خدایى را حمد و سپاس گویید که به خاطر عظمت و نورش ، هر که در آسمانها و زمین است به سوى او وسیله مى جوید و ما وسیله او در میان مخلوقاتش و خاصّان درگاه و جایگاه قدس او و حجّت غیبى و وارث پیامبرانش هستیم.

2- حرمت مست کننده ها :
پیامبر خدا (ص) به من فرمود : اى دوستِ پدر! هر مست کننده اى حرام است و هر مست کننده اى خمر است.

3- بهترین زنان کیستند؟
حضرت در وصف این که بهترین چیز براى زنان چیست ، فرموده اند : این که زنان، مردان را نبینند و مردان هم زنان را نبینند.

4- نتیجه عبادت خالص :
هر که عبادت خالصش را به سوى خدا بالا فرستد ، خداوند متعال برترین بهره و سودش را به سوى او پایین فرستد

ادامه مطلب...

+ نوشته شـــده در سه شنبه 91/5/3ساعــت 6:32 صبح تــوسط عباس | نظر
سوم‏مرداد اعتراض به نسل‏کشی مسلمانان میانمار

بسمه تعالی

ستاد مردمی حمایت از مستضعفین میانمار نیز از عموم ملت ایران و دانشجویان و دعوت کرد تا در تجمع روز سه شنبه سوم مرداد ماه راس ساعت 17 برای اعتراض به نسل کشی در میانمار در برابر دفتر سازمان ملل در تهران (خیابان شریعتی، بالاتراز حسینیه ارشاد، خیابان قبا، جنوب بلوار شهرزاد) حضور پیدا کنند.

ادامه مطلب...

+ نوشته شـــده در دوشنبه 91/5/2ساعــت 5:54 صبح تــوسط عباس | نظر
بندر بنسلطان، سرکرده تروریستهای خاورمیانه
بسمه تعالی
تحلیلگرانی که در جریان تهیه این گزارش با خبرنگار مشرق به گفت‌وگو نشستند، از انتصاب بندر به ریاست سازمان استخبارات سعودی به عنوان تضمین انتقال پادشاهی این کشور به وی پس از مرگ قریب الوقوع عبدالله نام برده‌اند.

ادامه مطلب...

+ نوشته شـــده در یکشنبه 91/5/1ساعــت 12:7 عصر تــوسط عباس | نظر
سوریه، مقاومت و شکستی دیگر برای نظام سلطه

بسمه تعالی

یکم: سوریه و مقاومت؛ دو واژه‌ای که این روزها با هم عجین شده‌اند، آن‌چنان که اگر تا چندی پیش دولت بشار اسد نزد عده‌ای ضعیف می‌نمود، امروز قدرتش مثال‌زدنی است؛ چراکه هر روز فشارهای جهانی و دست‌های استکبار بیش‌تر و بیش‌تر در تغییر حکومت سوریه عیان می‌شود و این کشور هم‌چنان چون سروی مقاوم ایستاده است و این ایستادگی با برگ برنده سیدحسن نصرالله بیش‌تر معنا پیدا می‌کند، آن‌جا که سوریه را نه‌تنها پل ارتباطی ایران و مقاومت لبنان و فلسطین می‌خواند، بلکه اذعان می‌کند که قسمتی از پیروزی 33 روزه و 22 روزه را مدیون موشک‌های سوریه است.

ادامه مطلب...

+ نوشته شـــده در یکشنبه 91/5/1ساعــت 11:23 صبح تــوسط عباس | نظر
صوت: دعای روز دوم ماه مبارک رمضان

صوت: دعای روز دوم ماه مبارک رمضان

بسمه تعالی

 

 

 

 

 

دعای روز دوم ماه خدا


اَللّهُمَّ قَرِّبْنى فیهِ اِلى مَرْضاتِکَ وَجَنِّبْنى فیهِ مِنْ سَخَطِکَ وَنَقِماتِکَ و


َوَفِّقْنى فیهِ لِقِرآئِةِ ایاتِکَ بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ  

 

................................

 

خدایا نزدیکم کن در این ماه بسوى موجبات خوشنودیت و دورم ساز در آن از خشم و عذابت

 

و موفقم دار در این روز بخواندن آیات قرآنیت به رحمت خود اى مهربانترین مهربانان 


+ نوشته شـــده در یکشنبه 91/5/1ساعــت 11:12 صبح تــوسط عباس | نظر
کاریکاتور: کشتار مسلمانان در میانمار

کاریکاتور: کشتار مسلمانان در میانمار

بسمه تعالی

 

 

 

کد خبر:132417 -

 


+ نوشته شـــده در یکشنبه 91/5/1ساعــت 11:7 صبح تــوسط عباس | نظر
<      1   2   3      >