سفارش تبلیغ
صبا ویژن
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
27نکته اساسی دروبلاگ نویسی

بسمه تعالی

وبلاگ نویسی را رها نکنید

نوشته شده به وسیله ی رهبر بختیاری در تاریخ 8/9/90:: 9:57 صبح

 

ارین فالکونر وبلاگ نویسی بود که بسیار عالی آغاز کرد. او در 6 ماه نخست با 100 پست توانست 2000 کامنت و 3000 مشترک کسب کند. مطالب او به نوبه خودش با استقبال بسیار بالایی هم روبرو شد.
ارین فالکونر برای این موفقیت 27 نکته را مدنظر قرار داد. به دیگران (بازدیدکنندگان وبلاگتان) کمک کنید. این یکی از قدرتمندترین راه هایی است که می تواند به شما این اطمینان را بدهد که آنان دوباره به سایت شما سر خواهند زد.
برای خوانندگان وبلاگتان ساده ترین راه برای مشترک شدن به فیدهایتان را فراهم کنید. مشترک وبلاگی شدن، یکی از بهترین راه هایی است که یک خواننده ی وبلاگ می تواند داشته باشد .
اگر از مفید و خوب بودن پستی که نوشته اید مطمئن نیستید، یک مقداری برایش وقت بگذارید و سبک سنگین کنید. اگر هم در نهایت نتوانستید خودتان را متقاعد کنید که پست خوبی است، آن پست را حذف کنید. یک پست بد از بی پستی بدتر است. پست های نامناسب باعث ایجاد سوالات مبهمی در ذهن خوانندگان وبلاگتان خواهد شد. زمانی که یک پست بد می نویسید، به آن گونه نوشتن ادامه خواهید داد .
این جوری یک جایی می بینید واقعا نوشته هایتان فقط به درد وقت تلف کردن می خورد و شما هم هیچ راهی ندارید که از این وضعیت خلاص شوید. بگذارید توقع خواننده هایتان از شما بالا برود.
خودتان را آماده کنید برای اینکه بعد از سه یا چهار ماه از هرگونه ایده خالی شوید. تمام تلاشتان را بکنید تا در مقابل وسوسه الکی نوشتن مقاومت کنید و از نوشتن هر چیزی که باعث ایجاد ضعفی در وبلاگ شما می شود، خودداری کنید. آن حس هایی که قبلا داشته اید و حس می کردید چیزی به شما وحی می شود تا آن را بنویسید کم کم به سوی شما باز می گردد.
این یک چیز خیلی عجیبی نیست. همه به نوبه خودشان دچارش می شوند. تا یک مدت نتوانستید بنویسید وبلاگنویسی را رها نکنید!+ نوشته شـــده در سه شنبه 90/9/29ساعــت 11:7 عصر تــوسط عباس | نظر