سفارش تبلیغ
واحد طراحی
واحد طراحی
سفارش تبلیغ
واحد طراحی
واحد طراحی
امریکا به ملت خود دروغ گفت

نتیجه تحقیقات گروه حقیقت‌یاب: حادثه 11سپتامبر دروغی بیش نیست

تازه ترین شواهدو مدارک به دست آمده درباره حادثه 11 سپتامبر حاکی از آن است که تمام آنچه تاکنون از سوی مقامات آمریکا درباره حمله به برج های دوقلو گفته شده، دروغی بزرگ و داستانی ساختگی است.

به گزارش ایرنا، پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی آمریکایی موسوم به "دیجیتال جورنال" نوشت: یک گروه تحقیق متشکل از تعداد زیادی از مهندسان و کارشناس ساختمان از آمریکا موسوم به "گروه حقیقت یاب 11 سپتامبر" پس از انجام تحقیقاتی درباره این حادثه به شواهد مهمی دست یافته اند که ثابت می کند داستانی که مقامات و منابع رسمی آمریکا درباره این حادثه ساخته اند، دروغی بیش نیست.

این خبر در حالی منتشر شده است که قرار است تا ساعاتی دیگر مراسم نهمین سالگرد حادثه مرگبار یازده سپتامبر در محل وقوع این حادثه در نیویورک برگزار شود. این حادثه که منجر به کشته شدن نزدیک به سه هزار نفر شد، مدتی بعد به دستاویزی برای دولت آمریکا برای اجرای طرح به اصطلاح "جنگ برضد ترور" و توجیه لشگرکشی به افغانستان و عراق و اشغال نظامی این کشورها تبدیل شد.

براساس این گزارش، گروه مهندسان و کارشناسان ساختمانی که درباره حادثه یازده سپتامبر و چگونگی سقوط برج های دوقلو تحقیق کرده اند، به این نتیجه رسیده اند که سقوط این برج ها به شکلی که در تصاویر معروف از آن حادثه دیده می شود به هیچ وجه نمی تواند نتیجه برخورد هواپیما و شعله های آتش ناشی از سوخت هواپیما باشد.

پیدا شدن فولاد و آهن ذوب شده در محل حادثه یکی از دلایلی است که نشان می دهد که که سقوط ناگهانی برج ها نمی تواند ناشی از آتش سوزی حاصل از سوخت هواپیما باشد زیرا شدت حرارت آتش ناشی از سوخت هواپیما به حدی نیست که بتواند به ذوب فولاد به کار رفته در این برجها منجر شود.

به گفته این کارشناسان سقوط برج ها به فاصله چند ثانیه پس از برخورد هواپیماها نمی تواند صرفا نتیجه این برخورد و آتش سوزی باشد بلکه این شکل سقوط برج ها حاکی از آن است که مقدار قابل توجهی مواد منفجره از پیش در قسمت های مختلف این برج ها قرار داده شده بود.

سقوط ساختمان شماره 7 مرکز تجارت جهانی درعرض چند ثانیه و به فاصله زمانی چند ساعت پس از سقوط برج های دوقلوی مرکز تجارت جهانی یکی دیگر از شواهدی است که نشان می دهد داستان ربودن هواپیماها توسط تروریست های انتحاری و برخورد آنها با برج های دوقلو سناریویی دروغین بیش نیست زیرا این ساختمان بدون آنکه هیچ هواپیما یا شی ء دیگری به آن برخورد کند، ناگهان سقوط کرد.

اگرچه داستان ساختگی حمله تروریستی به برج های دوقلو از همان روز اول کاملا مشکوک به نظر می رسید و بسیاری از کارشناسان و تحلیل گران این حادثه را نقشه "سیا " در زمان "جرج بوش " رییس جمهوری وقت امریکا،برای زمینه سازی به منظور حمله نظامی به افغانستان و عراق دانستند، اما نتایج حاصل از تحقیق اخیر کارشناسان ساختمانی، تعمدی بودن این سناریو را بیش از پیش ثابت می کند.


+ نوشته شـــده در شنبه 89/6/20ساعــت 9:20 عصر تــوسط عباس | نظر